Jdi na obsah Jdi na menu
 


TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA V KARLOVÝCH VARECH A OKOLÍ

article preview

Farní charita Karlovy Vary i letos pořádala v krajském městě i okolních městech a obcích tříkrálovou sbírku. Chceme srdečně poděkovat všem koledníkům z Turistického oddílu mládeže 6110 - Hroši v Chodově, vedoucím skupinek i dárcům.

Výtěžek sbírky je určen na projekt: Rekonstrukce, vybavení a modernizace týdenního stacionáře pro klienty s Alzheimerovou chorobou v Karlových Varech. Se všemi projekty i celkovými výsledky Tříkrálové sbírky v naší diecézi se můžete seznámit na www.dchp.cz

V Chodově se koledovalo celkem do čtyř kasiček. Do třech mobilních nasbírali koledníci celkem 9.567,-Kč. Sbírka ve farnosti Chodov (čtvrtá kasička) vynesla 5.625,-Kč. Celkem Farní charita Karlovy Vary vykoledovala 159.645,-Kč.

Oficiální tiskovou zprávu FCH Karlovy Vary o tříkrálové sbírce najdete ve formátu pdf v  následujícím odkazu: Tisková zpráva TS 2016 KV.pdf

 
 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 382727
Měsíc: 6968
Den: 207