Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modlitební štafeta ve farnosti

  Před několika týdny odstartovala modlitební štafeta v naší diecézi. Když jsem vyzýval k pomoci při sestavování modlitby za chodovskou farnost, sešlo se mnoho návrhů, ze kterých jsme utvořili výslednou prosbu.

  Ale mnohé se nevešlo. Vytvořili jsme z nich řetězec nedělních přímluv, takovou farní modlitební štafetu, a každou neděli, počínaje tou dnešní (8. 7. 2018), budeme jednu z nich vkládat do nedělních přímluv. Bůh tomu tak chtěl, že nám to vyjde přesně do 2. 9. 2018.

  V následujícím týdnu pak přichází modlitba za naši farnost, kterou najdete na konci tohoto příspěvku.

  A co dál? Chci vás pozvat k pokračování této štafety ve farnosti. Každou neděli počínaje 16. září je místo pro vaše přímluvy. Vpisujte je, prosím, na formulář na faře (pro chodovské) nebo v kostele v Novém Sedle.

  Pokusme se tak dát našemu společenství nový impuls.

 

Modlitební úmysly od 8. 7. 2018 do 15. 9. 2018

8. 7.

Prosme za dary ducha svatého pro všechny členy farnosti. Zvláště prosme za mladé ve farnosti, aby nikdy neztratili lásku a důvěru v Boha.

15. 7.

Pane Ježíši, prosíme o dobré mezilidské vztahy v naší farnosti.

22. 7.

Prosíme za všechny pokřtěné ve farnosti Chodov, aby se stali dobrými křesťany a aktivně se zapojili do života farnosti.

29. 7.

Pane Ježíši, prosíme o dar víry a obrácení naší farnosti.

5. 8.

Prosíme o Boží požehnání a dary Ducha svatého pro naši farnost i našeho kněze.

12. 8.

Pane Ježíši, přitáhni k sobě mládež našeho města a přiveď ji do naší farnosti.

19. 8.

Prosíme za uzdravení všech nemocných v naší farnosti.

26. 8.

Prosíme o rozkvět, lásku a porozumění v naší farnosti a za odpuštění vin, které byly spáchány v minulosti v našem městě.

2. 9.

Prosíme o Boží požehnání pro kněze, kteří působili v naší farnosti a o radost věčnou pro ty, které jsi již povolal k sobě.

9. 9. (za farnost Chodov)

Dobrý Bože, prosíme za pokřtěné, aby dokázali najít odvahu žít ze křtu v osobním i společenském životě; za mladé, aby hledali cesty k Tobě a neztratili nikdy důvěru a lásku; za obrácení všech, kdo žijí na území farnosti Chodov, k pravým duchovním hodnotám a smíření vin minulosti i současnosti.

 
 


Archiv

Kalendář
<< září / 2023 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 501244
Měsíc: 3998
Den: 44