Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání mladých Karlovarského kraje

Setkávání mladých Karlovarského kraje si už nachází své příznivce, proto tě můžeme pozvat na další pokračování – tentokrát 24. února 2018 na faru v Chodově u Karlových Var pod názvem Sympozium o duchovní architektuře.

Slovo sympozium charakterizuje Slovník cizích slov mimo jiné jako duchaplný, vtipný veřejný rozhovor nebo prostě jako debatu. Tak chceme pojmout i naše setkání. Podmínkou každého architektonického díla (i duchovního) jsou pořádné základy. Bez nich nemůžeme nic.

Jak důležitý je pro takové základy živý vztah s Ježíšem nám přijedou osvěžit manželé Muchovi z Prahy, kteří jsou známí z mládežnických setkání v Plzni, Praze, ale třeba i z duchovního tábora JUMP.

Prostor dostane i tentokrát workshop, možnost duchovního rozhovoru, svátosti smíření nebo jen prostého setkání mezi přáteli.

Co udělat, abys nepromeškal? Uzel na kapesníku, zápis do diáře, budík na sobotní ráno nebo cokoli jiného – hlavní je, že se s tebou potkáme.

Plakátek najdeš níže (nebo na hlavní stránce), ve Zpravodaji Plzeňské diecéze nebo sleduj facebook DCM Plzeň i další informační kanály: www.plzen.signaly.cz.

Za pořádající tým P. Piotr, P. Marek, P. Petr

Bližší informace podají:

P. Piotr Libner, ŘKF Skalná, e-mail: farnost@farnostskalna.cz,

P. Marek Hric, ŘKF Ostrov, e-mail: farnost ostrov@seznam.cz,

P. Petr Mecl ŘKF Chodov, e-mail: fara.chodov@seznam.cz

 

pe05-setkani-mladych-kk5a.jpg