Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pořad akcí v 3. a 4. adventním týdnu a začátku Vánoc

​  Povolejme věhlasné detektivy a zadejme jim důležitý úkol: Najděte nám čtvrtý adventní týden! Někam se ztratil, někdo ho... raději ani nemyslet.

  Neztratil se, nezmizel, ani ho nikdo... Jen se nám zkrátil a v letošním roce z něj zbyl jen jeden den: neděle, ta čtvrtá v pořadí adventu. Bůh nám chce jednou za čas zkrátit tu dobu čekání na svůj příchod do betlémských jeslí, což asi nejvíce ocení děti, které se v těchto dnech stále více zaměstnávají otázkou, kdy už to přijde.

  Křesťanské kalendáře mívají jako první den v týdnu právě neděli. A velká slavnost připomínající narození Spasitele přichází až o den později. Nechme tedy adventu letos čas až do neděle, abychom pak společně mohli vstoupit do betlémského příběhu Boží lásky k nám.

  Přeji všem požehnané a radostné svátky Božího narození a prosím, nezapomeňme v modlitbě nebo vzpomínce na ty, kterým o těchto Vánocích bude poprvé u stolu někdo chybět.

​Za farnost Chodov P. Petr Mecl

 

​Pořad akcí najdete v následujícím souboru:

 

3_4_ADVENT_VÁNOCE.pdf