Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK DOPADLO ZVONOPEČENÍ 2016

article preview

zvonecek.jpgZVONOPEČENÍ

2 0 1 6

  Když se v neděli 18. prosince začaly na faře objevovat různé štrůdly, záviny na sladký i slaný způsob, linecké koláče, vánočka, preclíky a spoustu dalších dobrot, zavonělo to tam jako v cukrárně.zvonopeceni_2016_2.jpg

  Chvilku trvalo, než se po náměstí roznesla zpráva, že "tam dole" mají dobrůtky k nakousnutí, ale pak se náš tým nestačil otáčet. Tak trochu mi to připomínalo rozjezd parní lokomotivy, Musí se přádně nadechnout a potom pádí krajinou.

  Chci za tým, který Zvonopečení připravoval, moc poděkovat všem, kteří jste věnovali čas pečení i všem, kdo jste přišli jen tak ochutnat nebo jste chtěli něco ke svařáku či kávě v pohodlí domova.

  DÍKY VÁM VŠEM MŮŽEME NYNÍ ŘÍCI, ŽE

Z V O N O P E Č E N Í

SE VYDAŘILO NA JEDNIČKU S *

A DO SBÍRKY NA CHODOVSKÉ ZVONY TAK

PŘIBYLO NEUVĚŘITELNÝCH

9 0 0 0 , - K č

TAK MYSLÍM, ŽE SE VŠICHNI SEJDEME ZAS NĚKDY PŘÍŠTĚ, PROTOŽE DOBRÝCH SETKÁNÍ, PŘI KTERÝCH SE LIDÉ BAVÍ, OCHUTNÁVAJÍ A DOKÁŽÍ SE SPOJIT, NENÍ NIKDY DOST.

ZA TÝM ZVONOPEČENÍ

P. PETR MECL